Vinařství Žáček Dunaj 2019

Kód: 920
Neohodnoceno
255 Kč 210,74 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinné vinařství Žáček z Kutné Hory, bylo založeno v roce 2005. Hlavní důvod vzniku bylo nabídnout lidem tohoto historického města víno, které jim bude hlavně chutnat a časem budou na něj i pyšni a stane se jejich vínem. V současné době zde obhospodařujeme dvě vinice o celkové výměře 5 hektarů, na viniční trati Pod Kuklíkem. Jedna z vinic spadá do režimu ekologického hospodaření – BIO. Druhou vinici jsme vysadili v roce 2012 výhradně moštovými odrůdami a je v systému vyšší integrované produkce.

Našim cílem je dopěstovat zdravé a kvalitní hrozny a z nich následně vyrobit co nejkvalitnější víno. K tomuto je směřováno veškeré úsilí našeho týmu po čas celé vinohradnické sezóny.

Jsme přesvědčeni, že víno v optimálním množství má na zdraví pozitivní vliv. Rovněž zastáváme názor, že i víno, jako i ostatní základní potraviny by měly většinou pocházet z místa jejich konzumenta. Je to přirozené.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení