Med jarní

Kód: 752/500 752/950 Zvolte variantu
Neohodnoceno
110 Kč 200 Kč od 110 Kč 90,91 Kč bez DPH 165,29 Kč bez DPH od 90,91 Kč bez DPH
Vyprodáno Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Varianta

Na jaře, když vše v přírodě rozkvete, vylétnou včely ze svých úlů a začnou sbírat sladký nektar z květů různorodých rostlin, abychom je následně mohli zpracovat do podoby prvního - jarního medu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsme malá rodinná farma obhospodařující kolem 300 včelstev na Nymbursku. Včely máme umístěné v přírodních lokalitách lužního lesa, ekologicky vedených sadech a na dalších zajímavých místech, poskytujících včelám dostatečně pestrou a vydatnou pastvu. V nabídce máme květové druhové i smíšené medy (např. akátový, lipový, slunečnicový, luční), které nabízíme ve sklenicích i v plástvích (plástečkové medy).

Včelaření je život v rovnováze s přírodou, včelaření je nakažlivý životní styl. Na jedné straně nám včely poskytují úžasné produkty, na straně druhé potřebují vnímavou péči o sebe i o prostředí, ve kterém žijí. To nás nutí mít oči, uši i srdce otevřené, abychom lépe porozuměli potřebám včel a svého kraje. A v neposlední řadě naslouchali potřebám Vás, kterým včelí produkty pomáhají. Přijďte se podívat a nechejte se nakazit pozitivní energií. Zažijte, jak chutná Polabí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jsme malá rodinná farma obhospodařující kolem 300 včelstev na Nymbursku. Včely máme umístěné v přírodních lokalitách lužního lesa, ekologicky vedených sadech a na dalších zajímavých místech, poskytujících včelám dostatečně pestrou a vydatnou pastvu. V nabídce máme květové druhové i smíšené medy (např. akátový, lipový, slunečnicový, luční), které nabízíme ve sklenicích i v plástvích (plástečkové medy). Část produkce je vykvašena na medovinu. V sezóně je možné získat také mateří kašičku a propolis na výrobu tinktur a hojivých mastí. Včelí vosk vhodný pro potravinářské i kosmetické účely získáváme z medových víček po medobraní. Ostatní vosk je vracen včelkám nebo přetaven na svíčky. Většinu produktů prodáme přímo z medárny, nebo na místních trzích a jarmarcích. A tak by to mělo být, protože med a ostatní včelí produkty mají největší léčivou sílu právě v místě vzniku. Na jaře se s velkou péčí zabýváme chovem mladých včelstev, která poté nabízíme okolním včelařům. Zde nezapomínáme na důkladnou instruktáž. Srdeční záležitostí jsou pro nás programy pro školy a školky. Rádi děti seznámíme interaktivní a zábavnou formou s životem včel a s přírodní silou včelích produktů. Děti se mohou zúčastnit medobraní a seznámit se s cestou medu od květů, přes úl až po sklenici medu na stole. Program můžeme připravit i na míru dle potřeb školy a školky.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení