Přátelský pivovar Malešov 12° Ležák Světlý

Kód: 221/0-5 221/0-3 221/0-7 Zvolte variantu
1 hodnocení
55 Kč 45 Kč 90 Kč od 45 Kč 45,45 Kč bez DPH 37,19 Kč bez DPH 74,38 Kč bez DPH od 37,19 Kč bez DPH 136,36 Kč / 1 l 120 Kč / 1 l
Vyprodáno Skladem (2 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Plný, sladový základ chutě přechází v jemnou hořkost chmele. Společné dílo všech přátel z pivovaru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plný, sladový základ chutě přechází v jemnou hořkost chmele. Společné dílo všech přátel z pivovaru.

Plzeňský, bavorský a Caramunch slad, chmely ŽPČ a Sládek.

Stupňovitost EPM: 12°
Hořkost IBU: 44
Obsah Alkoholu: 5,0%

Světlý ležák, nefiltrovaný, nepasterizovaný

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V malešovském pivovaru ctíme dávnou tradici pivovarnictví v Čechách. Vaříme původní metodou bez filtrace a pasterizace, používáme jen původní pivovarské ingredience. Naše pivo však nechce být jen tradiční. Představujeme originální pivní styly přinášející zajímavý chuťový zážitek.

V roce 2002 se skupina přátel rozhodla zhostit nelehkého úkolu rekonstruovat rozpadající se středověkou tvrz Malešov nedaleko Kutné Hory. Cílem této snahy tehdy bylo zachránit krásnou gotickou stavbu a oživit ji pro širokou veřejnost. Od té doby zde strávilo mnoho nadšenců desítky tisíc hodin usilovnou prací, aby se tvrz znovu zaskvěla v plné kráse. Každý rok zde stovky návštěvníků obdivují ohromný kus práce, který zde byl vykonán, prožívají zde chvíle odpočinku i zábavy a dozvídají se mnoho nového o historii naší země.

Úspěšný projekt rekonstrukce tvrze tak vedl k vytýčení dalšího cíle – oživení prastarého pivovaru v Malešově, který vznikl již v 16. století. A protože i tento cíl je výsledkem snahy party přátel, je přirozené, že přátelství je vetknuto do názvu našeho pivovaru.

Poznejte s námi pestrý pivní svět plný chutí, vůní a gurmetských zážitků.