12° Amber Ale

Kód: 1510
Neohodnoceno
65 Kč 53,72 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Varianta

Plné pivo jantarové, svrchně kvašené, nefiltrované, nepasterizované

Stupňovitost EPM: 12°
Hořkost IBU: 56
Obsah Alkoholu: 5,1%

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plné pivo jantarové, svrchně kvašené, nefiltrované, nepasterizované

Stupňovitost EPM: 12°
Hořkost IBU: 56
Obsah Alkoholu: 5,1%

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

V malešovském pivovaru ctíme dávnou tradici pivovarnictví v Čechách. Vaříme původní metodou bez filtrace a pasterizace, používáme jen původní pivovarské ingredience. Naše pivo však nechce být jen tradiční. Představujeme originální pivní styly přinášející zajímavý chuťový zážitek.

V roce 2002 se skupina přátel rozhodla zhostit nelehkého úkolu rekonstruovat rozpadající se středověkou tvrz Malešov nedaleko Kutné Hory. Cílem této snahy tehdy bylo zachránit krásnou gotickou stavbu a oživit ji pro širokou veřejnost. Od té doby zde strávilo mnoho nadšenců desítky tisíc hodin usilovnou prací, aby se tvrz znovu zaskvěla v plné kráse. Každý rok zde stovky návštěvníků obdivují ohromný kus práce, který zde byl vykonán, prožívají zde chvíle odpočinku i zábavy a dozvídají se mnoho nového o historii naší země.

Úspěšný projekt rekonstrukce tvrze tak vedl k vytýčení dalšího cíle – oživení prastarého pivovaru v Malešově, který vznikl již v 16. století. A protože i tento cíl je výsledkem snahy party přátel, je přirozené, že přátelství je vetknuto do názvu našeho pivovaru.

Poznejte s námi pestrý pivní svět plný chutí, vůní a gurmetských zážitků.