10° Desítka

Kód: 218/0-5 218/0-7 Zvolte variantu
Neohodnoceno
50 Kč 80 Kč od 50 Kč 41,32 Kč bez DPH 66,12 Kč bez DPH od 41,32 Kč bez DPH
Vyprodáno Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Varianta

Plná sladovou chutí, lehká v alkoholu, příjemně hořká. První receptura uvařená v naší vlastní varně. K výrobě jsme použili světlý slad společně s chmelem Žatecký poloraný červeňák.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plná sladovou chutí, lehká v alkoholu, příjemně hořká. První receptura uvařená v naší vlastní varně. K výrobě jsme použili světlý slad společně s chmelem Žatecký poloraný červeňák.

 

Stupňovitost EPM: 10°
Hořkost IBU: 37,5
Obsah Alkoholu: 4,5%

Složení: voda, slad (světlý), chmel (Žatecký poloraný Červeňák)

Světlé výčepní pivo, spodně kvašené, nefiltrované, nepasterizované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

V malešovském pivovaru ctíme dávnou tradici pivovarnictví v Čechách. Vaříme původní metodou bez filtrace a pasterizace, používáme jen původní pivovarské ingredience. Naše pivo však nechce být jen tradiční. Představujeme originální pivní styly přinášející zajímavý chuťový zážitek.

V roce 2002 se skupina přátel rozhodla zhostit nelehkého úkolu rekonstruovat rozpadající se středověkou tvrz Malešov nedaleko Kutné Hory. Cílem této snahy tehdy bylo zachránit krásnou gotickou stavbu a oživit ji pro širokou veřejnost. Od té doby zde strávilo mnoho nadšenců desítky tisíc hodin usilovnou prací, aby se tvrz znovu zaskvěla v plné kráse. Každý rok zde stovky návštěvníků obdivují ohromný kus práce, který zde byl vykonán, prožívají zde chvíle odpočinku i zábavy a dozvídají se mnoho nového o historii naší země.

Úspěšný projekt rekonstrukce tvrze tak vedl k vytýčení dalšího cíle – oživení prastarého pivovaru v Malešově, který vznikl již v 16. století. A protože i tento cíl je výsledkem snahy party přátel, je přirozené, že přátelství je vetknuto do názvu našeho pivovaru.

Poznejte s námi pestrý pivní svět plný chutí, vůní a gurmetských zážitků.