Rodinný pivovar Švihov Višeň Ale

Kód: 1174
Neohodnoceno
39 Kč 32,23 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Lehčí Ale s výrazně višňovou vůní, žádný slaďák, višeň je v chuti jemná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehčí Ale s výrazně višňovou vůní, žádný slaďák, višeň je v chuti jemná.

typ: Kölsch style (Ale), Ochucené pivo, Plné pivo

EPM 11°, obsah alkoholu 4,1%, IBU 40

Láhve jsou pasterizované, doba trvanlivosti dva měsíce od stočení min.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Česko – holandský manželský pár Anna a Martijn van der Weerdenovi v roce 2018 koupili statek v Němčicích a pustili se do jeho zvelebování. Anna je advokátka specializovaná na rodinné právo a Martijn je softwarový inženýr. Přesto si udělal v češtině diplom na sládka, aby se mohl věnovat svému koníčku – vaření piva. Anna se naopak vedle své profese advokátky jako druhé povolání vyučila také v oblasti gastronomie. Plány pro využití pivovaru jsou totiž mnohem nosnější než pouhé vaření piva.

To místo nás vzalo za srdce. Namísto rozpadlého statku jsme viděli pivovar s penzionem, vlastní chmelnicí a zahradou. Do přátelských rozhovorů na dvoře zaznívalo cinkání půllitrů a ze sadu dětský smích…


Na podzim 2020 jsme otevřeli pohostinství a pivní klub, který má stálou nabídku belgických a holandských piv typu Ale a speciálů. Naším vlajkovým pivem je Švihadlo, připravované podle holandské receptury z 19. století. Rozpoznáte v něm jemnou příchuť zázvoru a bylin.


Všechno, co u nás ochutnáte, má svůj příběh a my vám ho rádi povíme. Zastavte se na kus řeči o pivě i o životě. Zůstaňte klidně na pár dní. Přijeďte k nám vyčistit si hlavu a umazat si s dětmi ruce v záhoně. 
Život máte jen jeden, tak ho neprošvihněte.