Tripel

Kód: 1177
Neohodnoceno
69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Silné pivo (9,1 %), polotmavé, svrchně kvašené, nefiltrované, nepasterizované

Detailní informace

Detailní popis produktu

Až ochutnáte tohle pivko, už se vám od nás nebude chtít, a to nejen díky jeho tonáži (9,1 %). Chutí se blíží pivům typu pale ale, je však tmavší a výrazněji se v něm projevuje slad. Původ názvu piva není znám, možná se odvozuje od jeho síly.

typ: Belgian Tripel Ale, Silné pivo, EPM 18°, obsah alkoholu 9,1%, IBU 24

Nepasterizované pivo. Doba trvanlivosti min. tři měsíce od stočení.
Je třeba je chránit před slunečním světlem a mrazem. Doporučená teplota skladování je do 8 stupňů Celsia.

Tripel: Silné pivo, polotmavé, svrchně kvašené, nefiltrované, nepasterizované
Složení: Tripel: voda, ječné slady, granulovaný chmel, cukr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:


Česko – holandský manželský pár Anna a Martijn van der Weerdenovi v roce 2018 koupili statek v Němčicích a pustili se do jeho zvelebování. Anna je advokátka specializovaná na rodinné právo a Martijn je softwarový inženýr. Přesto si udělal v češtině diplom na sládka, aby se mohl věnovat svému koníčku – vaření piva. Anna se naopak vedle své profese advokátky jako druhé povolání vyučila také v oblasti gastronomie. Plány pro využití pivovaru jsou totiž mnohem nosnější než pouhé vaření piva.

To místo nás vzalo za srdce. Namísto rozpadlého statku jsme viděli pivovar s penzionem, vlastní chmelnicí a zahradou. Do přátelských rozhovorů na dvoře zaznívalo cinkání půllitrů a ze sadu dětský smích…


Na podzim 2020 jsme otevřeli pohostinství a pivní klub, který má stálou nabídku belgických a holandských piv typu Ale a speciálů. Naším vlajkovým pivem je Švihadlo, připravované podle holandské receptury z 19. století. Rozpoznáte v něm jemnou příchuť zázvoru a bylin.


Všechno, co u nás ochutnáte, má svůj příběh a my vám ho rádi povíme. Zastavte se na kus řeči o pivě i o životě. Zůstaňte klidně na pár dní. Přijeďte k nám vyčistit si hlavu a umazat si s dětmi ruce v záhoně. 
Život máte jen jeden, tak ho neprošvihněte.