Cider Magnetic Apple Original, 1 l

Kód: 1384
Neohodnoceno
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Polosladký 4% alkoholický cider z Polabské moštárny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polosladký 4% alkoholický cider z Polabské moštárny z jablek výhradně od českých sadařů. Je jemně perlivý, příjemně alkoholický, svěží... zkrátka dokonalý k letnímu pití. S intenzivní vůní jablek a lesního medu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše firma Polabský mošt, s. r.o., vznikla v roce 2011. Na podzim roku 2013 jsme v provozovně v regionu Kolína začali vyrábět jablečný odrůdový mošt, který nabízíme pod značkou POLABSKÝ MOŠT, a jablečný cider, na trh uvedený jako CIDER MAGNETIC APPLE. V současnosti nabízíme průměrně šest druhů odrudoých moštů a pět druhů cideru.

Snažíme se nejen, aby naše výrobky vynikaly svou chutí a kvalitou, ale také o zodpovědný přístup k výrobě i distribuci. Znamená to, že všechna jablka, která zpracováváme, pocházejí od českých sadařů, zejména z regionu středních Čech. V Čechách byly vyrobeny také veškeré obaly, které pro naše produkty používáme, od skla přes etiketu až po korunku. Výrobní proces u obou našich produktů též zahrnuje velký podíl ruční práce. Zde vycházíme především ze zkušeností s domácím moštováním, které nás vlastně k výrobě moštu a cideru přivedlo.